MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Svanstol 12533386
nr 1253 3386
Svanstol
1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:02:34
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr